زرشک بهراد
خانه / زرشک / آخرین قیمت زرشک در بازار

آخرین قیمت زرشک در بازار

اطلاع از آخرین قیمت زرشک می تواند شما را در تصمیم گیری بهتر برای خرید یاری بدهد. به دلیل در نوسان بودن قیمت ها لازم است از جدید ترین قیمت ها اطلاع پیدا کرد.

آخرین قیمت زرشک

آخرین قیمت زرشک درجه یک

کیفیت زرشک های تولید شده متفاوت است. زرشک های پفکی که از درجه کیفیت بالایی برخوردار است به عنوان زرشک های صادراتی در اولویت قرار می گیرند. بعد از این نوع زرشک، زرشک دانه اناری هست که از کیفیت پایین تری برخوردار می باشد و در نهایت زرشک کوهی یا زرشک سیاه که از لحاظ ظاهری مناسب صادرات نیست اما خوش طعم و ارگانیک تر است.
جدا از بحث طعم و کیفیت و ظاهر، خواص زرشک و شگفت انگیز بودن آن است:

  • مناسب برای درمان زردی یا یرقان
  • کمک به استحکام دندان و لثه با جویدن برگ آن
  • متعادل کردن حرارت کبد
  • رفع تب خال
  • تنظیم کننده مقدار چربی خون
  • کمک به کاهش دردهای شدید دوران قاعدگی

آخرین قیمت زرشک

آخرین قیمت زرشک درجه یک در بازار داخل

زرشک، بومی مناطق مرکزی و جنوبی اروپا می باشد با این وجود ایران یکی از پرتولید ترین کشور ها در زرشک است. در ایران عموما زرشک های بی دانه مورد مصرف قرار می گیرد در حالی که در کشورهای دیگر زرشک های دانه دار بیشتر رایج است.
شکوفه های زرشک در اواخر بهار و اوایل تابستان نمایان می شود و در فاصله مهر تا آبان میوه های آن قابل برداشت می شود. با توجه به فرایندهایی که بعد از برداشت به روی زرشک ها صورت می گیرد آن ها به نوع های مختلف تبدیل می شوند.
زرشک جزو معدود محصولاتی است که نه تنها از میوه آن بلکه از ریشه، برگ و ساقه آن می شود بهره برد. حوزه های مورد مصرف زرشک را می توان به طور کلی در سه دسته تقسیم کرد:

  • مصرف در حوزه صنعتی
  • مصرف در حوزه دارویی
  • مصرف در حوزه غذایی

زرشک میوه ای قدیمی است که در طب سنتی و چینی از آن در تولید داروهای مختلف استفاده می کردند. طبق آمار ذکر شده نزدیک به ۸۹ نوع دارو از میوه و ساقه و برگ و ریشه زرشک تولید شده است. پس بی دلیل نیست که از زرشک با عنوان یاقوت سرخ یاد می شود.

آخرین قیمت زرشک

آخرین قیمت زرشک در سال ۹۸

طبق حرف های گفته شده در بالا دیگر متوجه پر طرفداری زرشک در بازار داخل و خارج شده اید. ما سعی داریم تازه ترین برداشت زرشک را با قیمتی مناسب به شما عرضه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شما ره های تماس گذاشته شده با ما در ارتباط باشید.

edit
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک شیرین

مرکز فروش زرشک شیرین در ایران

زرشک شیرین نوعی از زرشک است که در تهیه انواع غذا مورد استفاده قرار می …

کانال تلگرام