زرشک بهراد
خانه / زرشک / خرید بدون واسطه زرشک تازه

خرید بدون واسطه زرشک تازه

خرید بدون واسطه زرشک تازه به صورت مستقیم هم از مزارع کشت این محصول می تواند انجام گیرد و هم از مراکز توزیع و پخش و فروش ان. در خرید مستقیم و بی واسطه قیمت محصول بسیار کمتر از بازار است.

خرید بدون واسطه زرشک

خرید بدون واسطه زرشک

برای خرید بدون واسطه زرشک باید به سراغ توزیع کنندگان و فروشندگان عمده و معتبر این محصول بروید. این مراکز چون محصول را به صورت فله ای و کلی از مزارع کشت ان و از تولید کننده مستقیم دریافت می کنند، سود فروش کمتری دریافت می کنند. به خصوص اگر محصول را عمده بخرید قیمتها شکسته می شود و تخفیفات ویژه به خریداران تعلق می گیرد.همچنین در صورت امکان باید به سراغ مزارع کشت زرشک بروید و محصول را از کشاورز مستقیم بخرید.

خرید بدون واسطه زرشک

مناطق کشت و پرورش زرشک

در کشور ما زرشک یک گیاه بومی محسوب می شود . این گیاه بیشترین سطح کشت را در استان خراسان جنوبی و شهرهای بیرجند و قاین دارد. زرشک در این مناطق یک پای اقتصاد مردم می باشد. در منطقه البرز هم زرشک به صورت خودرو وجود دارد که نوع هسته دار ان یم باشد و برای اب میوه گیری استفاده می شود.در شهر بیرجند مساحت بسیار زیادی را به کشت این گیاه اختصاص داده اند و هر ساله میزان زیادی نزدیک به هشت هزار تن از این محصول برداشت می کنند که ارزش اقتصادی بالایی برای کشور دارد.

خرید بدون واسطه زرشک

تاریخ مصرف زرشک

زرشک یک گیاه با ارزش و پر خاصیت است. از دیر باز از ان برای درمان بیماریها استفاده می شد. تحقیقات باستان شناسی نشان داده در زمان فراعنه مصر زرشک مورد استفاده پادشاهان بود. امروزه نیز این گیاه همچنان پر مصرف و پر طرفدار است. در ایران به صورت خشک شده بیشترین استفاده را در غذاها دارد. به زرشک یاقوت سرخ نیز می گویند و این نام نشان از ارزش و اهمیت بالای ان دارد. مصارف و فواید گیاه زرشک تنها به میوه ان خلاصه نمیشود. بلکه سایر بخش های ان مانند، ریشه، ساقه و پوست زرشک هم خاصیت های ویژه ای دارند. علاوه بر این در گذشته در کشورهای اروپایی از ان در صنعت رنگ رزی بهره می بردند. بخصوص از رنگ زرد ریشه و ساقه ان.

درختچه زرشک

گیاه زرشک به صورت یک درختچه است که تعداد زیادی نیز شاخه دارد. این گیاه خاردار بوده و طوری است که چیدن میوه از ان کار مشکلی است. میوه های زرشک بسیار ریز و پر اب هستند و کار چیدن انها از این درختچه های کوچک و خاردار بسیار پر زحمت و وقت گیر است.

edit
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

زرشک شیرین

مرکز فروش زرشک شیرین در ایران

زرشک شیرین نوعی از زرشک است که در تهیه انواع غذا مورد استفاده قرار می …

کانال تلگرام