زرشک بهراد
خانه / زرشک / زرشک سیاه / صادرکننده زرشک سیاه ایرانی

صادرکننده زرشک سیاه ایرانی

زرشک سیاه از جمله مواد غذایی می باشد که کاربرد های تغذیه ای و دارویی بسیاری برای آن در نظر گرفته اند. نوع سیاه آن که در ایران به عمل می آید در انواع کیفیت ها به کشور های دیگر مانند کشورهای خاورمیانه و حتی اروپا صادر می گردد.

زرشک سیاه

صادرات زرشک سیاه ایرانی

زرشک سیاهی که در ایران کاشته می شود از جمله محصولاتی ست که در جهان شناخته شده بوده و کشورهای دیگر همواره در صف خرید نوع درجه یک آن بوده اند.اینکه چرا زرشک ایران از بهترین نوع زرشک تولید شده می باشد را می توان در سابقه بالای کشاورزان فعال در این زمینه و همچنین اقلیم خاص ایران برای پرورش و فرآوری آن درنظر گرفت.
صادرات انواع زرشک های ایرانی مانند زرشک سیاه از جمله تجارت های پر سود بوده و کشاورزان داخلی با مغتنم شمردن این موضوع، انواع این قبیل کالا های تولید داخلی را در بسته بندی های مختلف به بازارهای جهانی عرضه می کنند.
برخی کشورهایی که زرشک ایرانی به آن ها صادر می گردد را می توان به صورت زیر برشمرد:

  • کشورهای خاورمیانه
  • کشورهای اروپایی
  • آمریکا
  • برخی کشورهای آفریقایی

زرشک سیاه

نمایندگی های فروش زرشک سیاه ایرانی

کارخانجات گوناگونی وجود دارند که به فرآوری و بسته بندی انواع زرشک از جمله زرشک های سیاه می پردازند و به منظور عرضه آن ها به بازار نمایندگی هایی را در سطح کشور ایجاد کرده اند.
این نمایندگی ها با حذف واسطه های فروش، محصولات را در قیمت های کاملا مناسب به دست مشتری می رسانند و خریدار می تواند با مراجعه به این نمایندگی های مجاز محصول خود را سفارش دهد و از کیفیت و قیمت آن نیز اطمینان حاصل نماید.

زرشک سیاه

خرید آنلاین زرشک سیاه ایرانی

امروزه خرید اینترنتی یکی از بهترین راه های عرضه محصول است که با استقبال بالای خریدارای مواجه شده است.در این روش مشتری می تواند با مراجعه به سایت و یا فروشگاه اینترنتی زرشک موجود، محصولات خشکبار مانند زرشک سیاه ایرانی را مورد بررسی قرار دهد و از راه دور اقدام به خرید آن نماید.
سایت های معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، محصولات خود را در ازای میزان مشخصی از خرید به صورت رایگان ارسال می کنند و مشتری می تواند با خرید عمده از این قابلیت نیز بهره ببرد.همچنین در این قبیل سایت ها پشتیبانی های فعالی وجود دارند که کاربر با مراجعه و مشورت خواهی از آن ها می تواند محصول مورد نیاز را در بسته بندی مورد نظر و در مناسب ترین قیمت تهیه نماید.

edit
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

بازار فروش زرشک سیاه

بازار فروش زرشک سیاه

بازار فروش زرشک سیاه پر طرفدار ترین مصرف کنندگان را دارد. به دلیل طعم خوب …

کانال تلگرام