زرشک بهراد
خانه / زرشک / مرکز فروش عمده زرشک

مرکز فروش عمده زرشک

۹۵ درصد زرشک ایران در استان خراسان جنوبی و شهرستان¬های بیرجند و قائنات تولید می¬شود. تمرکز تولید این محصول در بخشی از کشور و دوری از شهرهای بزرگ نظیر تهران، اصفهان، شیراز و تبریز، اهمیت مرکز فروش عمده زرشک را روشن می¬سازد.
زرشک به همراه زعفران تولیدی کشورمان، به پلوی ایرانی جایگاه و هویتی خاص بخشیده است. این محصول در بخشی از کشورمان (خراسان جنوبی) تولید و مسافت طولانی بین مرکز تولید و عمده مصرف¬کنندگان این محصول که رستوران¬داران شهرهای بزرگ هستند وجود دارد. بنابراین، باید مراکز فروش عمده این محصول را شناخت.

زرشک درجه یک

انواع مراکز فروش عمده زرشک

پس از خرید زرشک از کشاورزان، این محصول به کارخانجاتی منتقل می-شود که آن را به صورت مکانیزه خشک، پاکسازی و بسته¬بندی نمایند. زرشک تولید شده را می¬توان از مراکز عمده فروشی، فروشگاه¬های خشکبار در سطح شهرها و فروشگاه¬های اینترنتی زرشک تهیه نمود.

زرشک در ایران

نحوه عرضه و روش های فروش زرشک

زرشک به صورت های زیر در مراکز فروش این محصول عرضه می شود:

  • عرضه زرشک به ضورت فله
  • عرضه زرشک به صورت بسته بندی

اگرچه عرضه زرشک به صورت فله قیمت مناسب تری دارد اما بسته بندی زرشک، تهیه آن را برای مصرف کنندگان خرد ساده تر می¬کند. ارائه بسته بندی های مناسب، شیک و باکیفیت در جهت جذب مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است
در کلیه مراکز فروش زرشک ، زرشک به صورت عمده یا خرد به فروش می رسد. فروش عمده زرشک مقرون به صرفه تر است و عمده خریداران زرشک نیز تلاش می کنند این محصول را از مراکز فروش عمده تهیه نمایند.

خریدار زرشک درجه یک

انواع زرشک

زرشک تولیدی در دو نوع تازه و خشک عرضه می شود. زرشک تازه معمولاً به صورت محلی و جهت تهیه مربای زرشک استفاده می شود. عمده زرشک به صورت خشک مصرف می شود. زرشک خشک یا همان زرشک پلویی از لحاظ کیفیت به سه دسته اصلی تقسیم می¬شود:

  1.  زرشک پفکی
  2. زرشک دانه اناری
  3. زرشک زیرتالاری

هر یک از انواع زرشک در فصول متفاوت وارد بازار می شوند که علت اصلی آن نحوه فرآوری متفاوت آن هاست. زرشک زیرتالاری به عنوان دسته سوم زرشک خشک، زرشکی است که از مخلوظ زرشک پفکی و دانه اناری بدست آمده و کیفیت و قیمت آن بین زرشک پفکی و دانه اناری است.

ویژگی های مرکز فروش زرشک

مرکز فروش زرشک خوب باید بتواند موارد زیر را در عرضه زرشک رعایت نماید:

  • ارائه زرشک اعلا به صورت بسته¬بندی و فله
  • عرضه زرشک با بهترین قیمت برای مشتریان
  • ارائه بسته بندی های مناسب، شیک و باکیفیت
  • تأمین سریع و به موقع محصول با کیفیت مورد نظر مشتریان
edit
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین برزگر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09155306461

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت زرشک

لیست قیمت زرشک در ایران

اگر به دنبال لیست قیمت زرشک در ایران هستید ما به روز ترین لیست قیمت …

کانال تلگرام